1911 m. Lapkričio 3 d. Šveicarijos lenktyninių automobilių vairuotojas ir automobilių inžinierius Louis Chevrolet bendrai įkūrė „Chevrolet Motor Company“ Detroite su William C. Durant ir investiciniais partneriais „William Little“ („Little automobile“ kūrėjas), James H. Whiting, Dr. R. Campbell (Duranto sūnus) ir 1912 m. RS McLaughlin General Motors generalinis direktorius Kanadoje.
Chevrolet istorija
Durant buvo pašalintas iš General Motors valdymo 1910 m. Penkerius metus. Jis perėmė „Flint Wagon Works“, įtraukdamas Mason and Little kompanijas. Būdamas „Buick Motor Company“ vadovas, prieš steigiant GM, „Durant“ pasamdė Louis Chevrolet, kad galėtų vairuoti „Buicks“ reklaminėse varžybose. „Durant“ ketino naudoti „Chevrolet“ kaip lenktynininko reputaciją kaip pagrindą savo naujajai automobilių kompanijai. Pirmoji gamyklos vieta buvo Flint, Mičiganas, Wilcox ir Kearsley gatvės kampe, dabar žinoma kaip „Chevy Commons“, koordinačių 43.0086339 ° N 83.7099114 ° W, palei Flint upę, per gatvę nuo Kettering universiteto.
Pirmąjį „Chevy“, brangios „C Classic“ serijos, projektavimo darbus parengė Etienne Planche. Pirmasis C prototipas buvo paruoštas prieš mėnesį, kai „Chevrolet“ buvo faktiškai įtrauktas. Tačiau pirmoji faktinė produkcija buvo ne iki 1913 m. Taigi iš esmės nebuvo 1911 arba 1912 gamybos modelių, tik 1912 m. Pradžioje buvo pagamintas ir sureguliuotas tik 1 iš anksto pagamintas modelis. Tuomet šių metų rudenį Niujorko automobilių parodoje buvo pristatytas naujas 1913 m. Modelis. .
2005 m. „General Motors“ iš naujo pradėjo „Chevrolet marque“ Europoje, naudodama „GM Korea“ gaminamų „Daewoo“ automobilių perkrautas versijas.
„Chevrolet“ istorijos padalinys iš esmės atsigavo nuo 2007–2010 m. Ekonomikos nuosmukio pradėdamas naujas transporto priemones ir tobulindamas esamas linijas. GM pradėjo kurti daugiau degalų taupančių automobilių ir sunkvežimių, kad galėtų konkuruoti su užsienio automobilių gamintojais. 2010 m. Pabaigoje „General Motors“ pradėjo gaminti „Chevrolet Volt“ (ir su jais susijusį „Opel“ / „Vauxhall Ampera“), kuris vėliau buvo paskelbtas kaip 2012 metų Šiaurės Amerikos automobilis, Europos metų automobilis ir „Pasaulio žaliasis automobilis“ metai.
Tarptautinės operacijos
VIN Chevrolet surasti čia.
Atminkite, kad prieš pirkdami patikrinkite transporto priemonės istoriją. Tai atliksite įvesdami toliau nurodytą VIN kodą Chevrolet:
Source: https://en.wikipedia.org